Drukarka do NOWYCH (od 2021 r) dyplomów studenckich STROMAX Si1000 (Ultra Solid Ink)

Stromax Si1000 to profesjonalna drukarka do nowych dyplomów studenckich. Obsługuje ona formaty do A4 zarówno papier zwykły jak i z tzw. giloszem. Drukarka drukuje w technologii ULTRA SOLID INK. Jest to autorskie rozwiązanie marki STROMAX przeznaczone dla najbardziej wymagających wydruków gdzie kluczowa jest wieloletnia wytrzymałość nadruku. Każda kropla pigmentu ULTRA SOLID INK okala ochronna warstwa żywicy. Dzięki tej technologii drukowany dokument pozostaje odporny na światło, wilgoć oraz rozmazanie! Takich parametrów nie posiadają tradycyjne drukarki „marketowe”.

Stromax Si1000 to sprzęt klasy PREMIUM. Jest to bardzo wytrzymała drukarka która z powodzeniem zastąpi drukarkę Olivetti PR2 która przez ostatnie 15 lat służyła na uczelniach w całym kraju do druku na sztywnych dyplomach studenckich.

Stromax Si1000 została stworzona na bazie drukarki Epsona – posiada specjalnie wzmacnianą głowicę drukującą tak aby papier pre-drukowany nie uszkadzał i nie zapychał dysz drukujących. Tradycyjne kolorowe drukarki „marketowe” działając z reguły tyle ile trwa gwarancja. Nasz model podobnie jak wcześniej oferowany marki Olivetti, to sprzęt na minimum 10 lat.

Stromax Si1000 posiada także właściwości tradycyjnej drukarki atramentowej. Jej konstrukcja oraz sterowniki opierają się na drukarce marki Epson. Drukarka drukuje w trybie kolorowym jak i tylko czarnym. Poza dyplomami można drukować tradycyjne pisma.

Naszą najlepszą referencją są perfekcyjnie działające drukarki na kilkudziesięciu Uczelniach Państwowych i Niepublicznych w całym kraju, które są dowodem na nasze ogromne doświadczenie na tym rynku. Do tej pory dostarczyliśmy sprzęt do ponad 90% polskich uczelni , co sprwia, iż jesteśmy niekwestionowanym liderem. Lista referencyjna dostępna w naszej firmie.

Jestem zainteresowana/ny tym produktem. Proszę o kontakt.