Wynajem kopertownicy

Wynajem Kopertownicy to usługa polegająca na wynajęciu kopertownicy na dany okres np. 12 lub 36 miesięcy.  W ramach comiesięcznej opłaty Klient ma dostarczoną kopertownicę oraz zapewnioną pełną usługę opieki serwisowej z przeglądami oraz materiałami eksploatacyjnymi. Umowy są elastyczne tzn. Klient w trakcie ich trwania może wymienić model na bardziej wydajny lub nowszy w zależności od potrzeby.

Wynajem Kopertownicy to usługa świadczona na terenie całego kraju. Klient ma możliwość wynajmu modelu kopertownicy HEFTER Si1000, HEFTER Si3300 lub HEFTER Si3500.

Wynajem Kopertownicy to oferta dla firm szukających elastyczności oraz chcących mieć pewność w wydatkach budżetowych, gdyż poza comiesięczną, z góry ustaloną opłata, Klient nie ponosi dodatkowych kosztów.

Czym różnic się Wynajem od Leasingu? W tym pierwszym przypadku Klient wypożycza kopertownicę, która nie staje się jego własnością. W drugim – klient ma możliwość wykupienia kopertownicy na własność. Przy Wynajmie w opłacie zawarte są wszelkie koszty za serwis i eksploatację, przy leasingu – klient ponosi te koszty dodatkowo. Obie opcje mają swoje plusy i minusy.

Tutaj znajdziesz kopertownice na wynajem.

Jestem zainteresowana/ny tym produktem. Proszę o kontakt.